Орендуючи фотостудію "Атмосфера", Ви приймаєте правила оренди, встановлені на її використання:

 

Ми працюємо для вас щодня 24/7 за попереднім записом (це означає, що студія відчинена в ті часи, коли є оренди)

Точний графік роботи в конкретний день можна подивитися в календарі зайнятості

Стандартний режим роботи фотостудії - щодня з 09:00 до 20:00.

В період з 20:00 до 09:00 діє нічний тариф:
Оренда залу вища на 150 грн/год.;
Оренда гримерки вища на 100 грн/год.;

в зал допускається знімальна група до 10 осіб (фотораф/відеограф/асистент/помічник не враховуються)

Вартість розраховується виходячи з кількості осіб присутніх протігом усієї зйомки
10 - 15 осіб + 50%/год
15 - 20 осіб + 100%/год
понад 20 осіб обговорюється індивідуально

Вартість заходів розраховується індивідуально.

 

Під час повітряної  тривоги студія зачиняється і разом з адміністратором ви прямуєте в укриття, що знаходиться в будівлі фотостудії. 
 ◦ Якщо ви закінчуєте зйомку і у вас залишається більше 30 хв., то ми зможемо перенести вам цей час. 
 ◦ Якщо у вас залишається менше 30 хв. ми зробимо вам знижку на наступну оренду. 
 ◦ Якщо почалася повітряна , а ви ще не розпочали зйомку - ми перенесемо ваш час за вашим бажанням.

 

 

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ СТУДІЮ ?

 • Подати заявку  в direct INSTAGRAM або в месенджері TELEGRAM , попередньо ознайомившись з онлайн календарем завантаження залу на сайті
 • Після бронювання необхідно внести завдаток 100% від вартості протягом 24 годин (платіж здійснюється на картку ФОП ) та відправити квитанцію оплати. Без підтвердження оплати бронь не є дійсною.
 • Без внесеного завдатку бронь автоматично не видаляється без  узгодження з Вами. 
 • Важливо! завдаток не повертається у разі непередбачених обставин і відмови від оренди з незалежних від нас причин. 

 

 

ПРАВИЛА СКАСУВАННЯ  БРОНЮВАННЯ.

 

 

 • Є можливість одноразово перенести дату зйомки, за умови, що ви попередили про це не пізніше ніж за 48 год. до заброньованої вами дати.
        У разі якщо перенос оренди здійснюється пізніше ніж за 48 год.  здійснюється доплата 50%
        У разі повторного перенесення здійснюється доплата 50%

         У разі перенесення: ви вибираєте зручний для вас вільний час у студії  в термін не більше 30 календарних днів від попередньої дати зйомки

   
 • У разі скасування оренди при наявності оплаченої броні здійснюється за 48 год. (у будні) і 72 год. (у вихідні або святкові дні) до заброньованої дати - передбачено повернення коштів у розмірі 50%
       У разі скасування оренди пізніше ніж за 48 год. (у будні) і 72 год. (у вихідні або святкові дні) - завдаток не повертається.


   
 • При скасуванні оплаченої броні студії менше ніж за 24 год. або неявці - завдаток не повертається, бронь не переноситься.
   

 

               Сплачена бронь студії закріплюється за людиною, яка вела з нами листування/бронювала студію/скидала скрін про оплату.

 

 

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ОРЕНДИ ФОТОСТУДІЇ "АТМОСФЕРА"

 

З МЕТОЮ БЕЗПЕКИ в фотостудії ведеться цілодобове ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

 

 

 • Мінімальний час оренди – 1 год. Студійний час – 55 хв. Бронюйте час з урахуванням перевдягання та прибирання зали.
        Звичайний час оренди студії – це 55 хвилин. 5 хвилин наприкінці години відводиться на прибирання залу і приведення його в стан, в якому ви його побачили, коли увійшли. Якщо ви запізнилися на зйомку, ви все одно маєте закінчити її за 5 хвилин до початку наступної години.

   
 • Час оренди залу рахується з першої хвилини заброньованого часу, а не з моменту появи орендаря в студії. Зйомка починається і закінчується в замовлений вами час. Запізнення не є причиною безкоштовного продовження часу оренди. Тому приходити на зйомку необхідно заздалегідь, щоб спокійно знайти паркувальне місце для автомобіля, піднятися до нас у фотостудію, переодягнутися, при необхідності скористатися гримеркою і до початку свого часу увійти в зал і почати зйомку. 

   
 • Час оренди залу закінчується рівно з першої хвилини нової години. До цього часу зйомка має бути закінчена, всі атрибути інтер'єру розставлені по місцях, все сміття прибрано, фототехніка здана адміністратору, а зал звільнено для наступного фотографа. Тому потрібно закінчувати зйомку за 5 хвилин до закінчення оренди, щоб у вас був час зібрати свої речі, прибратися і розставити все по місцях. У цьому вам допоможе адміністратор. 
        Поважайте наступного клієнта як самого себе.

   
 • Якщо після заброньованого часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальний час, сплативши додатково оренду кратно 30 хвилинам.
   
 • Перебувати у фотостудії можна тільки в змінному взутті, яке має бути сухим і чистим .Вхід до зали студії тільки у чистому змінному взутті. Орендар повинен попередити своїх клієнтів про необхідність мати з собою змінне взуття. Також Ви можете скористатися тапочками-кроксами загального користування, які Вам запропонує адміністратор студії. Попереджайте про це всіх учасників зйомки. 
   
 • Під час зйомки в залі має знаходитись знімальна група до 10 осіб (фотораф/відеограф/асистент/помічник не враховуються)
        10 - 15 осіб - доплата +50%/год
        5 - 20 осіб - доплата +100%/год
       понад 20 осіб обговорюється індивідуально
       Вартість розраховується, виходячи з кількості осіб присутніх протягом усієї зйомки.

        Якщо організатор зйомки влаштовує будь-який захід, на якому будуть присутні більше 10 осіб одночасно, він зобов'язаний попередити адміністрацію студії заздалегідь. Вартість такого заходу узгоджується окремо.

 

 • Відповідальність. У разі псування майна студії, обладнання та аксесуарів (сюди входить забруднення текстильних поверхонь) Ви зобов'язуєтесь відшкодувати збитки. Орендар зйомки несе повну матеріальну відповідальність за все обладнання та декорації студії, а також за дії осіб, які беруть участь у зйомці та/або перебувають під час зйомки у фотостудії. Якщо у Вас немає можливості на місці розплатитись, адміністратор бере в заставу Ваш паспорт чи техніку. Вартість повернення визначається залежно від пошкодження та погоджується з власником студії.
   
 • Відповідальність за дітей, які перебувають у студії, несуть їхні батьки, або особи, які їх супроводжують.

   
 • Циклорама читати правила тут

   
 • Студійне обладнання. У вартість оренди зали з циклорамою входять 3 постійні джерела світла та 3 імпульсні (спалахи) + рідкі дзеркала (золото/срібло) + дим машина +  стійка з тканевими фонами, в інших залах 2 постійних джерела світла 
       Кожне додаткове джерело світла до будь-якої зали береться окремо за доплату 100грн/год.
       Зняття софтбоксів із освітлювального обладнання без присутності адміністратора КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО. Під час роботи зі студійними освітлювачами будьте обережні!
       Заборонено приклеювати що-небудь на стіни, вікна та дзеркало скотчем або будь-яким іншим способом. можливе забруднення їхньої поверхні. Також заборонено запалювати свічки, які знаходяться в студії. Якщо ви хочете           щось запалювати, кличте адміністратора

   
 • Адміністратор у праві зупинити зйомку будь-якої миті, якщо порушуються правила студії.
      За 5 хв. до кінця зйомки адміністратор перевіряє стан локацій, справність обладнання після його використання та готує зал для наступних орендарів.
 • Адміністратор має право перебувати в студії (не заважаючи і не бентежити орендарів), щоб перевірити дотримання правил, цілісність обладнання та декорацій.
       Попередній показ студії здійснюється за попереднім дзвінком, за умови, що зал вільний, або в перерві між орендами.
       Речі, видані адміністратором, потрібно повернути назад. Якщо ви щось брали, рухали у процесі своєї роботи, будь ласка, поверніть усе на місце.

   
 • Зйомки з тваринами. Тварин можна брати із собою лише за попередньою угодою з адміністратором. Читати правила тут

За залишені чи забуті речі адміністратор відповідальності не несе. Гості фотостудії відповідають за свої речі.

 

 • Прибирання фотостудії передбачає цілістність та чистоту початкового стану. Враховувати прибирання потрібно заздалегідь, щоб розрахувати час.
        Після закінчення зйомки орендар зобов'язаний винести із зали сміття, що утворилося під час зйомки та інші предмети, що заважають подальшому проведенню зйомки в залі.

варіант 1 
орендар сам прибирає у свій орендований час 

варіант 2 
орендар вносить оплату у розмірі 150 грн. за прибирання зали. Якщо необхідно мити підлогу – 250 грн

 

 • Вилазити у взутті на дивани, крісла та інші меблі, розпаковувати подарунки, використовувати дим категорично заборонено.
       Хлопавки, запалювати бенгальські вогні,  свічки, виймати квіти з ваз лише за попередньою угодою та у присутності адміністратора.
   

Якщо ви бронюєте студію і починаєте зйомку, ви автоматично погоджуєтеся з правилами студії. Не знання цих правил не 

звільняє вас від відповідальності.